O nas

Firma


Założony w 1996 roku jako firma rodzinna, przez lata dystrybucji pomiarowych systemów kontroli jakości, Alitech nieprzerwanie buduje swoją pozycję specjalisty w dziedzinie precyzyjnej inżynierii pomiarowej. W naszym portfolio znajduje się z górą 1000 podmiotów, którym na przestrzeni lat nieprzerwanie dostarczamy najwyższej jakości aparaturę pomiarową, rejestratory wielkości fizycznych, kalibratory temperatury, ciśnienia, wielkości elektrycznych i wielkości mechanicznych oraz zaawansowaną elektronikę renomowanych producentów. Lista naszych odbiorców – do zapoznania się z którą zachęcamy – jest potwierdzeniem naszych możliwości i świadectwem wysokich kwalifikacji.

Bez względu na to czy potrzebują Państwo kontrolować jakość w środowisku „Przemysłu 4.0” w oparciu o programowalne sterowniki logiczne (PLC) czy też stworzyć pojedynczy mechanizm kontrolujący parametr produkowanego wyrobu bądź parametr stanowiska, dostarczymy odpowiednie, precyzyjne rozwiązania pomiarowe. Mamy know-how i doświadczenie w doborze komponentów, które przekłada się na Państwa pewność prowadzenia procesu produkcyjnego zgodnie z najwyższymi normami jakości, istotnymi dla Państwa, Państwa klientów oraz ich Audytorów.

Alitech prowadzi działalność serwisową dystrybuowanego sprzętu, wykonuje również kalibrację wybranych torów pomiarowych na Państwa liniach produkcyjnych. Ponadto posiadamy własne laboratorium zakładowe w którym dokonujemy wzorcowania (WKS), a także współpracujemy z laboratoriami akredytowanymi w Polsce oraz w Europie.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

Nasz zespół