Dostawcy


Burster jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z siedzibą w niemieckim kraju związkowym Badenia-Wirtembergia.

Precyzja, jakość i wszechstronność to standardy, które od ponad pięćdziesięciu lat ukształtowały rozwój tej firmy w jednego z najważniejszych dostawców precyzyjnych instrumentów, czujników i systemów do przetwarzania sygnału z czujników oraz monitorowania procesów.

W swoim zakładzie produkcyjnym na powierzchni ponad 5000 m² burster stosuje najwyższe standardy jakości w produkcji komponentów i systemów zgodnie z EN ISO 9001: 2008. Burster zaopatruje w swoje produkty ponad 7500 klientów na całym świecie. Innowacyjny i doświadczony zespół firmy burster zapewnia klientom intensywne wsparcie dotyczące wdrożenia jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie. Zespół firmy burster realizuje zadania związane z rozwiązywaniem skomplikowanych problemów pomiarowych, integracją technologii pomiarowych i testowych do środowisk produkcyjnych w celu kontroli produkcji, zapewnienia jakości i monitorowania sprzętu pomiarowego. Burster dostarcza technologię pomiarową od pojedynczych czujników po rozwiązania systemowe. Produkty firmy Burster przeznaczone są dla większości klientów z przemysłu motoryzacyjnego, automatyki, inżynierii elektrycznej i elektronicznej, branży budowlanej, inżynieryjnej oraz przemysłu chemicznego. Zaznaczył również swoją obecność w wielu innych sektorach i na rynkach future lub niszach, takich jak inżynieria medyczna i biotechnologia. Oprócz rozwiązań wykorzystujących standardowe produkty, burster oferuje również niestandardowe projekty OEM i czujniki OEM. Wieloletnie doświadczenie w produkcji czujników pomiarowych i instrumentów gwarantuje optymalne rozwiązania. Dzięki temu zyskała ona międzynarodową reputację w zakresie innowacji dostosowanej do potrzeb klientów.

Alitech jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań firmy burster na polskim rynku.W regionie na południe od Monachium, u podnóża Alp Północnych, miejsca, w którym inni ludzie wyjeżdżają na wakacje, w rodzinnej firmie Ahlborn rozwijana jest i produkowana wysokiej jakości technologia pomiarowa dla badań, przemysłu, ochrony środowiska, remontu budynków i wielu innych.

Przeważająca część zakładów produkcyjnych ulokowana jest w Ilmenau w Turyngii, gdzie Ahlborn dysponuje najnowocześniejszą linią produkcyjną. Wszystkie rozwiązania AHLBORN Mess- und Regelungstechnik GmbH posiadają etykietę "made in Germany”.

Ahlborn od ponad 20 lat stosuje inteligentne podłączenia do czujników. Oznacza to, że jeden pojedynczy przyrząd pomiarowy może obsługiwać wiele rodzajów czujników - wystarczy wymienić i użyć odpowiedniego wtyku do czujnika. W ten sposób nie jest konieczne żadne obszerne programowanie czujnika. Operacja pomiaru może rozpocząć się zaraz po podłączeniu odpowiedniego czujnika ( tzw. technologia Plug and Play). Oferując możliwość wzorcowania prawie wszystkich mierzonych wielkości, które stosowane są w technologii pomiarowej ALMEMO®, firma Ahlborn posiada odpowiednie laboratorium wzorcujące, akredytowane dla wybranych, mierzonych wartości zgodnie z normą DIN EN ISO/IEC 17025.

Alitech jest wiodącym dystrybutorem rozwiązań firmy Ahlborn na polskim rynku.Mieszcząca się w Southport w Anglii firma jest niekwestionowanym światowym liderem w dziedzinie pomiarów i kalibracji temperatury na najwyższym poziomie!

ISOTECH znany jest z innowacyjności dzięki swoim wielokrotnie nagradzanym produktom, takim jak: komórki punktów stałych, ISOTOWER ITS-90, precyzyjny mostek termometryczny microK, precyzyjny termometr milliK, wielofunkcyjne piece kalibracyjne z suchym blokiem, termostaty cieczowe oraz piece do kalibracji na podczerwień. W 2017 roku w uznaniu innowacyjności oraz niewątpliwego sukcesu komercyjnego precyzyjnego mostka microK, firma ISOTECH otrzymał nagrodę Queen's Award, co na rynku brytyjskim jest niewątpliwym osiągnięciem dla każdego przedsiębiorstwa komercyjnego. ISOTECH wyznacza standardy w kalibracji temperaturowej, posiada pełnowymiarowe i akredytowane laboratorium kalibracyjne dla wszystkich poziomów temperatur. Isotech ma ponad 90 autoryzowanych przedstawicieli handlowych na całym świecie.

Alitech jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań firmy ISOTECH na polskim rynku.Meatest ma długą tradycję w tworzeniu urządzeń do kalibracji i pomiarów o niezwykłej trwałości i niezawodności, przyjazności dla użytkownika i wydajności na najwyższym poziomie. Meatest opracowuje od podstaw a następnie produkuje nie tylko przyrządy kalibracyjne wykorzystywane w laboratoriach, ale również urządzenia wykorzystywane do testów w takich dziedzinach inżynierii i elektroniki jak branża automotive, aeronautyka czy telekomunikacja, by wspomnieć o niektórych.

Zaprojektowane do zautomatyzowanych kalibracji przyrządy, pozwalają zapewnić skuteczne rozwiązania jakościowe wykorzystywane na liniach produkcyjnych renomowanych producentów wielu branż.

Metrologiczny know-how najwyższych lotów jest szczególnie dobrze widoczny w produkcji unikalnych przemysłowych przepływomierzy elektromagnetycznych.

Alitech jest dystrybutorem rozwiązań firmy Meatest na polskim rynku.Firma Klasmeier jest własnością rodziny Klasmeier od ponad 30 lat, aktualnie zarządzana jest przez drugą generację rodziny inżynierów, Thomasa Klasmeiera. Spółka specjalizuje się w pomiarze i kalibracji temperatury, obsługuje serwis kalibracyjny, organizuje szkolenia a także produkuje precyzyjne termometry eXacal. Posiada również własne akredytowane laboratorium działające w oparciu o normy DAkkS.

Wszystkie termometry precyzyjne eXacal wytwarzane są ręcznie z zachowaniem najwyższej staranności w firmie Klasmeier w Fuldzie w Niemczech. Poza konstrukcją termometrów, duży nacisk kładziony jest na prace badawcze, w tym rozwój własnych narzędzi i procesów produkcyjnych.
Począwszy od projektowania, poprzez produkcę, do końcowej kalibracji DAkkS firma Klasmeier nie korzysta z usług firm trzecich. Ta niezależność zapewnia wysoką jakość termometrów bez kompromisów.

O przywiązywaniu niezwykłej wagi do jakości niech świadczy fakt, że wyjątkowo miniatorowe połączenia, takie jak przewody łączące czujnik temperatury, są spawane za pomocą precyzyjnych laserów pod mikroskopem, a wykorzystywane do tego gazy wodór i tlen nie są magazynowane w butlach, ale są wytwarzane z wody na miejscu w procesie elektrolizy.

Zachęcamy do odwiedziny strony firmy Klasmeier
oraz strony poświęconej termometrom eXacalIKM Instrutek to nasz Norweski partner biznesowy, który dostarcza produkty i usługi dla przemysłu, transportu morskiego i sektora publicznego.

Doświadczenie IKM Instrutek obejmuje procesy, przyrządy testowe i pomiarowe, nawigację, komunikację i monitorowanie stanu.

Sprawdź rozwiązania i postaw staw na jakość, asortyment i wiedzę.