Dostawcy


Burster jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z siedzibą w niemieckim kraju związkowym Badenia-Wirtembergia.

Precyzja, jakość i wszechstronność to standardy, które od ponad pięćdziesięciu lat ukształtowały rozwój tej firmy w jednego z najważniejszych dostawców precyzyjnych instrumentów, czujników i systemów do przetwarzania sygnału z czujników oraz monitorowania procesów.

W swoim zakładzie produkcyjnym na powierzchni ponad 5000 m² burster stosuje najwyższe standardy jakości w produkcji komponentów i systemów zgodnie z EN ISO 9001: 2008. Burster zaopatruje w swoje produkty ponad 7500 klientów na całym świecie. Innowacyjny i doświadczony zespół firmy burster zapewnia klientom intensywne wsparcie dotyczące wdrożenia jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie. Zespół firmy burster realizuje zadania związane z rozwiązywaniem skomplikowanych problemów pomiarowych, integracją technologii pomiarowych i testowych do środowisk produkcyjnych w celu kontroli produkcji, zapewnienia jakości i monitorowania sprzętu pomiarowego. Burster dostarcza technologię pomiarową od pojedynczych czujników po rozwiązania systemowe. Produkty firmy Burster przeznaczone są dla większości klientów z przemysłu motoryzacyjnego, automatyki, inżynierii elektrycznej i elektronicznej, branży budowlanej, inżynieryjnej oraz przemysłu chemicznego. Zaznaczył również swoją obecność w wielu innych sektorach i na rynkach future lub niszach, takich jak inżynieria medyczna i biotechnologia. Oprócz rozwiązań wykorzystujących standardowe produkty, burster oferuje również niestandardowe projekty OEM i czujniki OEM. Wieloletnie doświadczenie w produkcji czujników pomiarowych i instrumentów gwarantuje optymalne rozwiązania. Dzięki temu zyskała ona międzynarodową reputację w zakresie innowacji dostosowanej do potrzeb klientów.

Alitech jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań firmy burster na polskim rynku.W regionie na południe od Monachium, u podnóża Alp Północnych, miejsca, w którym inni ludzie wyjeżdżają na wakacje, w rodzinnej firmie Ahlborn rozwijana jest i produkowana wysokiej jakości technologia pomiarowa dla badań, przemysłu, ochrony środowiska, remontu budynków i wielu innych.

Przeważająca część zakładów produkcyjnych ulokowana jest w Ilmenau w Turyngii, gdzie Ahlborn dysponuje najnowocześniejszą linią produkcyjną. Wszystkie rozwiązania AHLBORN Mess- und Regelungstechnik GmbH posiadają etykietę "made in Germany”.

Ahlborn od ponad 20 lat stosuje inteligentne podłączenia do czujników. Oznacza to, że jeden pojedynczy przyrząd pomiarowy może obsługiwać wiele rodzajów czujników - wystarczy wymienić i użyć odpowiedniego wtyku do czujnika. W ten sposób nie jest konieczne żadne obszerne programowanie czujnika. Operacja pomiaru może rozpocząć się zaraz po podłączeniu odpowiedniego czujnika ( tzw. technologia Plug and Play). Oferując możliwość wzorcowania prawie wszystkich mierzonych wielkości, które stosowane są w technologii pomiarowej ALMEMO®, firma Ahlborn posiada odpowiednie laboratorium wzorcujące, akredytowane dla wybranych, mierzonych wartości zgodnie z normą DIN EN ISO/IEC 17025.

Alitech jest wiodącym dystrybutorem rozwiązań firmy Ahlborn na polskim rynku.Mieszcząca się w Southport w Anglii firma jest niekwestionowanym światowym liderem w dziedzinie pomiarów i kalibracji temperatury na najwyższym poziomie!

ISOTECH znany jest z innowacyjności dzięki swoim wielokrotnie nagradzanym produktom, takim jak: komórki punktów stałych, ISOTOWER ITS-90, precyzyjny mostek termometryczny microK, precyzyjny termometr milliK, wielofunkcyjne piece kalibracyjne z suchym blokiem, termostaty cieczowe oraz piece do kalibracji na podczerwień. W 2017 roku w uznaniu innowacyjności oraz niewątpliwego sukcesu komercyjnego precyzyjnego mostka microK, firma ISOTECH otrzymał nagrodę Queen's Award, co na rynku brytyjskim jest niewątpliwym osiągnięciem dla każdego przedsiębiorstwa komercyjnego. ISOTECH wyznacza standardy w kalibracji temperaturowej, posiada pełnowymiarowe i akredytowane laboratorium kalibracyjne dla wszystkich poziomów temperatur. Isotech ma ponad 90 autoryzowanych przedstawicieli handlowych na całym świecie.

Alitech jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań firmy ISOTECH na polskim rynku.Meatest ma długą tradycję w tworzeniu urządzeń do kalibracji i pomiarów o niezwykłej trwałości i niezawodności, przyjazności dla użytkownika i wydajności na najwyższym poziomie. Meatest opracowuje od podstaw a następnie produkuje nie tylko przyrządy kalibracyjne wykorzystywane w laboratoriach, ale również urządzenia wykorzystywane do testów w takich dziedzinach inżynierii i elektroniki jak branża automotive, aeronautyka czy telekomunikacja, by wspomnieć o niektórych.

Zaprojektowane do zautomatyzowanych kalibracji przyrządy, pozwalają zapewnić skuteczne rozwiązania jakościowe wykorzystywane na liniach produkcyjnych renomowanych producentów wielu branż.

Metrologiczny know-how najwyższych lotów jest szczególnie dobrze widoczny w produkcji unikalnych przemysłowych przepływomierzy elektromagnetycznych.

Alitech jest dystrybutorem rozwiązań firmy Meatest na polskim rynku.